XI Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś odpusty w Buśnie - Wniebowzięcia NMP, suma o godz. 12.00 oraz w Strychyczynie - NSPJ , parafia Dubienka, - suma o godz . 12.3o.
 2. Dziś po mszy św. o godz. 17.00 msza św. Fatimska, nie zapomnijmy wziąć świece.
 3. Po mszy św. o godz. 09.30 nauki przedmałżeńskie
 4. Informacje dl a osób, które przeszły COVIVD 19.
 5. W poniedziałek wsp. Bł. Michała Kozala, w czwartek św. Brata Alberta Chmielowskiego.
 6. W poniedziałek parafia pw. Ducha Świętego , w Hrubieszowie będzie obchodzić 20 lat istnienia. Msza św. o godz.17.00 pod przewodnictwem J. E. Ks. Bpa Mariana Rojka
 7. Reklama Niedzieli i Gazetki Parafialnej.
 8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafialne z życzeń świątecznych – 1170 zł. W gablotce wykaz szczegółowy.
 9. Bóg zapłać za ołtarze zrobione na zakończenie Oktawy Bożego Ciała oraz dodatkowo za ofiary w wysokości 550 zł na kościół od mieszkańców, którzy uczynili ołtarz III.
 10. W piątek o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 11. W przyszłą  Niedzielę 20 miesiąca, przypada III Niedziela miesiąca, przypada   taca inwestycyjna na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary.
 12. Od przyszłej niedzieli nie ma dyspensy od obowiązku uczestniczenia we mszy św w Niedzielę i święta obowiązkowe. Nie będzie mszy św. z naszego kościoła.
 13. Zapowiedzi przedmałżeńskie.
 14. Bóg zapłać ks. Pawłowi Obirkowi, ks. Pawłowi Głowikowi oraz ks. Prałatowi Andrzejowi Puzonowi, za pomoc w czasie mojej nieobecności z powodu pobytu w sanatorium.
 15. W sobotę, 27 czerwca zapraszamy do modlitwy za naszych bliskich zmarłych, spoczywających na cmentarzu. Różaniec św. na cmentarzu o godz. 17.30, msza św. o godz. 18.00.
 16. W niedzielę, 27 czerwca, będziemy przeżywać odpust parafialny, wizytację ks. Bpa Mariusza leszczyńskiego oraz przyjęcie sakramentu bierzmowania przez naszą młodzież.
 17. Pomódlmy się za zmarłe tym miesiącu: Helenę Pająk oraz za Teresę Ewę Kołodziej.
 18. Poprośmy o wsparcie św. Michała Archanioła i św. Józefa Patrona Rodzin.