Niedziela Radości „ Laetare „

 

 1. Dzisiejsza Niedziela nosi nazwę Niedzieli Radości „ Laetare „. Symbolem tego są różowe ornaty, w które ubrani są celebransi.
 2. Dziś puszka na KRZ.
 3. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Bardzo serdecznie witam ks. dr Piotra Brodziaka – Dyrektora Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego Kurii Diecezjalnej, który jest naszym przewodnikiem rekolekcyjnym . Jest jedna zmiana w godzinach mszy św. w poniedziałek i we wtorek, mianowicie msza św. dla młodzieży pracującej będzie o godz. 18.30.
 4. Dziś po mszy św. o godz. 09.30 nauka przedmałżeńska, a po mszy św. o godz. 12.15 nabożeństwo Gorzkich Żali.
 5. Reklama Niedzieli.
 6. Bóg zapłać za 2 bezimienne ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego po 50 zł. Mile widziane są dalsze .
 7. Zachęcam do nabywania w zakrystii świec i baranków na stół wielkanocny jako pomoc dla najbiedniejszych po 7 zł.
 8. Msza św. w 30 dzień śmierci za śp. Jolantę Małecką będzie w poniedziałek o godz. 10.00.
 9. W tym tygodniu za ogrzewanie kościoła i energię mamy do 20 marca do zapłacenia –
 10. Zapraszamy w piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: o godz. 15.30 – dla dzieci, o godz. 16.00 w Dziekanowie, o godz. 17.00 dla młodzieży i dorosłych.
 11. Polscy biskupi zachęcają do uczestnictwa w nowennie za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w intencji ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Od soboty 16 marca do Niedzieli Palmowej, 24 marca. Po nabożeństwie Koronki do Bożego Miłosierdzia przed mszą św. wieczorową.
 12. Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Hospicium Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych. Ulotki koło tygodnika Niedziela.
 13. Za tydzień III Niedziela miesiąca – taca inwestycyjna.