III Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś trzecia Niedziela miesiąca, taca inwestycyjna.

 2. Dziś trzecia Niedziela zwykła w roku kościelnym, z inicjatywy papieża Franciszka od 2020 roku obchodzona jest Niedziela Słowa Bożego.

 3. Dziś obchodzimy Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka, pamiętajmy w modlitwach o żywych i zmarłych.

 4. Msze św. w 30 dzień śmierci: w poniedziałek o godz. 07.00 za śp. Marię Marciniak, w piątek o godz. 07.00 za śp. Jana Tetyrycza.

 5. W środę wsp. św. Franciszka Salezego, bp dk., w czwartek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek św. Tymoteusza i Tytusa, bp.

 6. W czwartek kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Prośmy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „ jedno serce i jednego ducha „, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

 7. W piątek będziemy obchodzić Dzień Islamu.

 8. Zapowiedzi przedmałżeńskie I: Szymon Ciężki kawaler oraz Klaudia Martyna Chomik panna, oboje z parafii tutejszej.

 9. Reklama Niedzieli.

 10. Informacja Komendant Powiatowej Policji pani insp. Wioletty Pawluk.

 11. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu: w poniedziałek – godz. 15.00 – Osiedle Lipice – 3 ks., wtorek – godz. 15.00 – ul. Lipice – 1 ks., ul. Bursztynowa, Diamentowa i Szafirowa – 2 ks., środa – godz. 15.00 – Bloki SHRO i prywatne – Dziekanów – 3 ks., czwartek – godz. 15.00 – Bloki 90, 61 i 64 – 3 ks., piątek – godz. 15.00 – ul. Długosza – 1 ks., ul. Litewska – 1 ks., ul. Rubinowa – 1 ks., sobota – godz. 09.00 – ul. Grotthusów – 1 ks., ul. Ciesielczuka – 1 ks., ul. Słowackiego, Gen. Sikorskiego, Brzozowa, Wiśniowa, Orzeszkowej i Słoneczna – 1 ks.

 12. W sobotę kończymy wizytę duszpasterską, jeśli kogoś ominęliśmy to przepraszamy i prosimy o kontakt, aby się umówić na modlitwę i odwiedziny w domu.

 13. W zakrystii można nabyć świece gromniczne.