XXXIV Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś obchodzimy III Niedzielę miesiąca - taca inwestycyjna na nasze parafialne potrzeby.
  2. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po mszy św. o godz. 12.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Dziś o godz. 16.00 koncert Laureatów XXV Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Religijnej Wojska Polskiego oraz występ zespołu Varius Manx.
  4. Dziś po mszy św. o godz. 09.30 nauka przedmałżeńska z psychologiem.
  5. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Cecylię, dz m, patronkę muzyki kościelnej. Pamiętajmy w modlitwach o tych, muzyką i śpiewem posługują w naszych parafiach. W środę św. mm Andrzeja Dung Lac, prez. i Jego Towarzyszy.
  6. Reklama Niedzieli.
  7. Bóg zapłać za bez. ofiarę na kościół – 500 zł.
  8. Od jutra do 30 listopada zapraszamy do modlitwy nowenny przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli w intencji naszej Ojczyzny. Nowenna będzie po modlitwie różańcowej za naszych bliskich zamarłych.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent, czas, który ma nas przygotować na Święta Narodzenia Pańskiego i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności.
  10. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 12.15 zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie związane z synodem – etap diecezjalny.