III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Msza Św. dla młodzieży z ich obsługą o godz. 9:30, a dla dzieci o godz. 11:00. Na tej Mszy św. dzieciom klas III poświęcimy książeczki do I Komunii św.

  2. Najważniejszym zadaniem w tym świętym czasie jest nasze nawrócenie. Nawrócenie ma się dokonać przede wszystkim w naszych sercach. Pomagają nam w tym Rekolekcje Wielkopostne, które w związku z epidemią koronawirusa przekładamy na V Niedzielę Wielkiego Postu.

  3. Zapraszamy w piątek na Drogę Krzyżową o godz. 15:30 dla dzieci i mieszkańców wsi, o 16:00 w Kaplicy i 17:00 dla młodzieży i mieszkańców miasta. Gorzkie Żale w niedzielą po Sumie.

  4. Dziś konferencja przedmałżeńska po Mszy św. młodzieżowej. Zapraszamy do sali konferencyjnej.

  5. Pod chórem tygodnik „Niedziela” z ciekawymi artykułami.

  6. Będziemy wdzięczni za dary do kuchni, wszak będzie nas dużo księży na spowiedzi.

  7. W czasie rekolekcji kancelaria nieczynna z wyjątkiem sytuacji losowych.

  8. W czwartek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i Opiekuna Pana Jezusa i Kościoła Powszechnego. W środę na nowennie modlimy się na Mszy św. za solenizantów żywych i zmarłych.

  9. Dziękujemy Panu Zygmuntowi Śliwińskiemu i Zenonowi Szwaczkiewiczowi za prace przy kościele. Obejmijmy modlitwą naszego Rekolekcjonistę, calą Parafię, Solenizantów. Wspomnijmy księdza kanonika Stanisława Orłowskiego w jego rocznicę śmierci Święty Michale Archaniele.

   


Msze święte:

w niedziele - 800, 930, 1100, 1215, 1700
w dni powszednie - 700, 1700


Kancelaria parafialna:

w dni powszednie - 800 - 900,  1530 - 1630