XV Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez przez ukraińskich nacjonalistów
 2. Trwa czas wakacji i urlopów, pamiętajmy o udziale we mszy św. niedzielnej. Pamiętajmy w modlitwach o dobrą pogodę na czas żniw.
 3. Dziś po mszy św. o godz. 09.30 nauka przedmałżeńska.
 4. Zapowiedzi przedmałżeńskie.
 5. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp m, we wtorek św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, w czwartek św. Bonawertury, bp dk, w piątek NMP z Góry Karmel, w Dubience odpust – Suma o godz. 12.00. W Sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim XV Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin, a w Sanktuarium w Nabrożu Diecezjalna Pielgrzymka Sołtysów.
 6. Reklama Niedzieli .
 7. Msza św. w 30 dzień po śmierci za śp. Stanisława Stasiuka w poniedziałek o godz. 07.00.
 8. Trwają zapisy na XXXIX Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy u ks. Michała Efnera w Strzyżowie.
 9. Do naszego Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego przybyła grupa młodych żołnierzy, tzw. Legia Akademicka. W sobotę 24 Lipca o godz. 09.00 odbędzie się Ich przysięga wojskowa. Otoczmy Ich naszą modlitwą.
 10. W niedzielę przyszłą odpust w parafii św. Mikołaja, suma o godz. 12.00. W sobotę o godz. 18.00 msza św. na cmentarzu za zmarłych, o godz. 17.30 różaniec św.
 11. Za tydzień III Niedziela miesiąca, taca inwestycyjna dla naszej parafii. W miarę swoich możliwości wesprzyjmy dzieła, które się dokonują w naszej wspólnocie parafialnej.
 12. Pomódlmy się przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła oraz św. Józefa – Patrona Rodzin.