XII Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś taca inwestycyjna na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.
 2. Dziś zbieramy podpisy dla poprawy ustawy o powstrzymani rozprzestrzeniania się propagandy LGBT.
 3. W poniedziałek wsp. Św. Alojzego Gonzagi, z, w środę będziemy obchodzić Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej oraz naszych ojców, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
 4. W czwartek, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Jest to również dzień imienin Ks. Biskupa Seniora Jana Śrutwy. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
 5. Reklama Niedzieli.
 6. Po mszy św. o godz. 09.30 nauki przedmałżeńskie.
 7. Zapowiedzi przedmałżeńskie.
 8. Msza św. w 30 dzień śmierci za śp. Tadeusz Ciesielczuk, środę o godz. 17.00
 9. W tym tygodniu wypłaciłem 5 tys. zł za nagłośnienie kościoła.
 10. Bóg zapłać za ofiarę na kościół – 200 zł p. Papugów, 100 zł – bezimienna.
 11. Bóg zapłać bezimienną ofiarę na nowe ławki do kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu - 100 zł oraz na potrzeby kościoła 50 zł z życzeń świątecznych.
 12. Bóg zapłać p. Stefanowi Sobolewskiemu za gratisowe wykoszenie trawy wokół kościoła.
 13. W czwartek zapraszamy na mszę św. uwielbienia o godz. 19.00.
 14. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy nauczycieli, wychowawców, młodzież, dzieci i rodziców na mszę św. o godz. 08.00.
 15. Również w piątek nasz 2 Pułk Rozpoznawczy obchodzić będzie swoje święto, zapraszamy na mszę św. o godz. 12.00.
 16. W piątek zapraszamy na godz. 15.00 do spowiedzi młodzież , która ma przyjąć sakrament bierzmowania, świadków, rodzinę i wszystkich chętnych.
 17. Parafia św. Mikołaja w Hrubieszowie zaprasza na pieszą pielgrzymkę do Krasnobrodu w dniach 30.VI- 01 VII. Wyjście 30 czerwca po mszy św. o godz. 06.30.
 18. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce autokarowej na odpust do sanktuarium w Krasnobrodzie. Wyjazd w czwartek, 01 lipca o godz. 17.00 na parkingu przy naszym kościele, powrót w nocy po mszy św. w kaplicy na wodzie. Koszt – 20 zł. Zapisy w zakrystii.
 19. W najbliższą Niedzielę będziemy obchodzić nasz odpust parafialny, wizytację kanoniczną oraz przyjęcie sakramentu bierzmowania przez naszą młodzież. Suma o godz. 12.15, przewodniczyć będzie J.E dr Biskup Mariusz Leszczyński. Wcześniej ks. Bp odprawi mszę św. z kazaniem w Dziekanowie oraz powie kazanie na mszy św. o godz. 11.00 w Hrubieszowie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy parafian, gości, wspólnoty religijne, wojsko z 2 Pułku Rozpoznawczego, LSO, dzieci sypiące kwiatki. Po mszy św. słodka niespodzianka.
 20. W sobotę przed odpustem zapraszamy na cmentarz do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych. Różaniec wspominkowy o godz. 17.30. Wypominki zbieramy od godz. 17.00 przy kaplicy. Msza św. o godz. 18.00.
 21. Pomódlmy się za śp. Stanisława Stasiuka z Obrowca.
 22. Pomódlmy się przez wstawiennictwo św. Michała i św. Józefa.