X Niedziela Zwykła

 

 1. Za tydzień w niedzielę będzie nabożeństwo Fatimskie po Mszy Św. o godz. 17
 2. W tym tygodniu wspominamy w liturgii we wtorek św. Jadwigę w Piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa Jest to też światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów W Sobotę Niepokalane Serce N.M. Panny. W Zamościu odbędzie się Zamojski dzień Papieski
 3. Serdecznie zapraszamy dzieci młodzież, oraz starszych do uczestnictwa w procesjach z Najświętszym sakramentem dookoła Kościoła od poniedziałku do czwartku w sposób szczególny w czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Dzieci na zakończenie oktawy Bożego Ciała otrzymają słodką nagrodę.
 4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała procesja dookoła Kościoła do 4 ołtarzy prosimy jak w latach ubiegłych o przygotowania przez kółka różańcowe ołtarzy I ołtarz -kółko różańcowe ze Sławęcina II-Obrowiec III-Świerszczów i IV- Teptiuków zapraszamy do niesienia chorągwi, poduszeczek różańca tak jak to miało miejsce na procesji Bożego Ciała.
 5. Gazety- reklama
 6. Gazetka parafialna będzie za tydzień
 7. Zapowiedzi przedślubne:

 -Sylwester Kraszkiewicz z parafii Najświętszego Zbawiciela we Wrocławiu oraz Patrycja Wójcik z parafii tutejszej zap. II,

 -Bartłomiej Łukasz Flis z parafii tutejszej, oraz Paulina Bąk z parafii Bł. Władysława z Gielniowa Warszawa zap. II.

 -Bartłomiej Onyszczuk z parafii tutejszej i Marta Psiuk z parafii Św. Jana Chrzciciela z Lipska k/Zamościa zap. I

 - Paweł Jan Romaszko z parafii tutejszej I Aleksandra Lizun z prafii Św. Ducha w Hrubieszowie zap. I

-  Piotr Kowalski z parafii Św. Jana Chrzciciela w Gołyminie i Ewa Pirogowicz z parafii tutejszej zap.

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii - wpłynęła ofiara od osób które przygotowały III ołtarz na Boże Ciało w kwocie 550 zł. Do tej kwoty dołożyły się też inne osoby z tamtej okolicy gdzie znajdował się III ołtarz. Za złożoną ofiarę serdeczne Bóg zapłać.
 2. Nabożeństwo czerwcowe w naszej parafii w tygodniu o 17 a w niedzielę i święta pół godziny przed Mszą Świętą.
 3. Msze Święte w 30 dzień po śmierci w tym tygodniu Wtorek godz. 7:00 Kazimiera [k] Łuczuk w sobotę o godz. 7:00 Jagoda Meisner
 4. Święty Michale Archaniele
 5. Do ciebie Święty Józefie