Niedziela - Trójcy Świętej

 

  1. Dzisiejsza Uroczystość Trójcy Świętej kończy czas komunii świętej wielkanocnej
  2. W poniedziałek 31 maja odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Chorych do sanktuarium w Krasnobrodzie.
  3. W czwartek 3 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa– Boże Ciało. Msza św. o godz. 10.00. I ołtarz będzie przy posesji p. Barbary i Stefana Sobolewskich – ul. Dwernickiego 97, II ołtarz przy posesji p. Teresy i Wacława Bojarczuków – ul. Dwernickiego 159, III ołtarz przy posesji p. Kazimiery i Ryszarda Cieśla – ul. Matejki 8, IV ołtarz przy posesji Ewy i Zdzisława Górnik - ul. Grunwaldzka 12. Tam  będzie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem oraz zakończenie procesji. Zachęcamy do udziału w procesji dzieci i młodzież. Do sypania kwiatków dzieci i do niesienia różańca i innych rzeczy młodzież, oraz starszych do niesienia feretronów sztandarów, oraz strażaków do niesienia baldachimu.
  4. Zapowiedzi przedślubne: Paweł Wereszczyński z parafii Sejny i Anna Maria Kokoszka z parafii tutejszej zap. II, Daniel Zubko z parafii Św. Mikołaja z Brodzicy oraz Maja Pukaluk z parafii tutejszej zap. II, Anna Łatka z parafii tutejszej oraz Przemysław Sumorek z parafii Macierzyństwa N.M. Panny w Garbowie zap. II, Sylwester Kraszkiewicz z parafii Najświętszego Zbawiciela we Wrocławiu oraz Patrycja Wójcik z parafii tutejszej zap. I, Bartłomiej Łukasz Flis z parafii Tutejszej oraz Paulina Byk z parafii Bł. Władysława z Gielniowa Warszawa zap. I.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek piątek i sobota miesiąca
  6. Niedziela reklama
  7. Zespół szkól nr. 3 w Hrubieszowie jako jedyna szkoła w powiecie może poszczycić się zezwoleniem na utworzenie oddziału przygotowania wojskowego. Od 1 września 2021 roku taka klasa powstanie w zespole szkół nr.3 w Hrubieszowie Dyrekcja serdecznie zaprasza chętnych uczniów do wstąpienia do elitarnej klasy dziewcząt i chłopców.
  8. Od wtorku zaczynamy nabożeństwo czerwcowe zachęcamy do uczestnictwa, będzie odprawiane tak jak majówka, w tygodniu o 17 a w niedzielę i święta pół godziny przed Mszą Świętą.
  9. Święty Michale Archaniele
  10. Do ciebie Święty Józefie