Niedziela Miłosierdzia Bożego
  1.  Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia zachęcamy do odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia. W naszym Kościele codziennie odmawiana jest o godz. 17  natomiast w niedzielę o  godz. 16:30.
  2. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego Pan Jezus obiecał wiele łask. Największą z nich jest łaska „zupełnego odpuszczenia win i kar” związana z Komunią świętą przyjętą w tym dniu po dobrze odprawionej spowiedzi (bez przywiązania do najmniejszego grzechu), w duchu nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego, czyli w postawie ufności wobec Boga i czynnej miłości bliźniego. Dlatego dzisiaj o godz.15.00 będzie wystawienie najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie trwało do Mszy o godz.17.00.
  3. Przyszła Niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna, która rozpocznie tydzień Biblijny.
  4. Reklama niedzieli
  5. Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych 18.04.2021 po Mszy o godz.12:15
  6. Podziękowania: Serdeczne Bóg zapłać Legionowi Maryi za sprzątanie Kościoła podlewanie kwiatków za dbanie o wygląd naszej Świątyni przez nieobecność Pani Joasi kościelnej.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na kaplicę Adoracji Jana Pawła II Lisowski Jan 200zł
  8. Jest jeszcze gazetka parafialna informująca co w najbliższym czasie będzie działo się w naszej parafii zachęcam do czytania i nabywania
  9. Oddajmy się w opiekę Św. Michała Archanioła