XIII Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś obchodzimy odpust parafialny, kazania głosi ks. Ryszard Ostasz, proboszcz z parafii w Tuczępach i sumę odpustową w intencji parafian odprawi o godz. 12.00. Dzisiaj nie będzie mszy św. o godz. 11.00.
 2. Dziś na Sławęcinie Festyn Integracyjny od godz. 14. 30. Szczegóły na plakacie.
 3. W poniedziałek o godz. 17.00 wyjazd pielgrzymki autokarowej do Krasnobrodu, powrót ok. 02.00 w nocy. Koszt 30 zł. Są jeszcze wolne miejsca.
 4. W środę święto św. Tomasza Apostoła, w sobotę wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.
 5. Reklama Niedzieli.
 6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych w domu. W sobotę o godz. 16.30 różaniec św. 15 minutowe rozmyślanie i msza św.
 7. W piątek nabożeństwo w Dziekanowie o godz. 16.00
 8. Bóg zapłać za bez. ofiarę na k-ł – 100 zł.
 9. Bóg zapłać za gratisowe koszenie trawy p. Markowi Sawickiemu oraz p. Tomaszowi Łaszkiewiczowi oraz p. Zbigniewowi Lewandowskiemu za naprawęo kostki przy plebanii.
 10. Bóg zapłać p. Stefanowi Sobolewskiemu za odrestaurowanie Stacji Drogi Krzyżowej wokół kościoła.
 11. Bóg zapłać p. Mieczysławowi Zosiukowi za pomoc w porządkach przy plebanii.
 12. Za tydzień I Niedziela miesiąca, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
 13. Za tydzień taca na WSD.
 14. Dziękuję p. burmistrz, Marcie Majewskiej, p. dyrektor HOSIR Sylwii Plakut za wszelką pomoc i życzliwość oraz użyczenie sceny, ławek i namiotów na dzisiejsze uroczystości.
 15. Dziękuję p. sołtysowi Pawłowi Walencikowi i strarzakom Dziekanowa za użyczenie ławek i namiotu na dzisiejszy odpust.
 16. Dziękuję Radzie Parafialnej, członkom Legionu Maryi, Wspólnocie Przyjaciół Oblubieńca, chórowi LECHICI, LSO, p. Leszkowi Opale – organiście, p. Joannie Żmuda – kościelnej p.Ani Dubiel -  gospodyni  i wszystkim za czynny udział w procesji i oraz  za życzliwość.
 17. Dziękuję druchom z OSP za pomoc i obecność ze sztandarami z Dziekanowa, Teptiukowa i Obrowca.