XII Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.
 2. Jutro przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 08.00, 09.30 i 17.00. Jest to dzień imienin Biskupa Seniora Jana Śrutwy. Pamiętajmy w modlitwach o solenizancie.
 3. W piątek wsp. św. Ireneusza, bp m.
 4. Reklama Niedzieli.
 5. Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną – 5450 zł.
 6. Bóg zapłać za bez. ofiarę na kościół – 100 zł.
 7. Bóg zapłać siostrom z Legionu Maryi za porządki i dekoracje w kościele i wokół Niego.
 8. W sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Dzień imienin naszych księży wikariuszy.
 9. Bóg zapłać OSP z Hrubieszowa za obcięcie urwanych wczoraj gałęzi z drzewa sprzed kościoła oraz sąsiadom p. Szumiata oraz p. Kryszczukowi za ich uprzątnięcie.
 10. W sobotę na cmentarzu o godz. 17.30 różaniec św. w intencji naszych bliskich zmarłych, a o godz. 18.00 msza św. w intencji zmarłych. Nie będzie mszy św. w kościele o godz. 17.00. Kartki wypominkowe są wyłożone w kościele.
 11. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić odpust parafialny, suma o godz. 12.00. Nie będzie mszy św. o godz. 11.00. Kazania będzie głosił ks. Ryszard Ostasz, proboszcz parafii Tuczępy. Zapraszam strażaków z OSP w mundurach galowych, dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do niesienia poduszeczek, dorosłych do niesienia feretronów i wszystkich do czynnego uczczenia Naszej Patronki MBNP.
 12. 01 lipca w poniedziałek zapraszamy na tradycyjną pielgrzymkę autokarową do sanktuarium w Krasnobrodzie na odpust MB Jagodnej. Wyjazd o godz. 17.00 z parkingu koło kościoła, powrót w godzinach nocnych. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
 13. Zmarł Józef Jurkiewicz, pogrzeb dzisiaj, godz. 14.00 wprowadzenie do kościoła, msza św. o godz. 14.30. Rodzina zaprasza do wspólnej modlitwy. Zdrowaś Mario………………