XI Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś III Niedziela miesiąca – Taca Inwestycyjna.
 2. Dziś w parafii Ducha św. o godz. 18.00, adoracja kobiet. Organizatorzy zapraszają.
 3. W poniedziałek wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego, z., w Piątek – św. Alojzego Gonzagi, z.
 4. W poniedziałek o godz. 09.00 msza św. Dziękczynno – Błagalna z okazji 30 lecia Jubileuszu powstania 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego im. majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. O godz. 11.00 dalsze uroczystości na terenie HOSIR. Zapraszamy do wspólnej i świętowania.
 5. Reklama Niedzieli.
 6. Zapowiedzi przedmałżeńskie II: Aleksandra Domańska z par. tut. oraz Bartłomiej Kozyra z par. Werbkowice.
 7. Bóg zapłać Ojcu i synowi za gratisowe spryskanie trawy na kostce wokół kościoła.
 8. W czwartek, 20 czerwca Związek Sybiraków koło terenowe w Hrubieszowie, zaprasza na obchody 83 rocznicy wywożenia polskich rodzin na Sybir. Msza św. w kościele św. Mikołaja o godz. 11.00. Szczegóły na plakacie.
 9. W piątek o godz. 08.00 zapraszamy wszystkich uczniów, dyrekcję szkół, rodziców i wszystkich chętnych na mszę św. dziękczynno – błagalną z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy codziennie przed każdą mszą św. do skorzystania ze spowiedzi św.
 10. W sobotę o godz. 07.00 msza św. za śp. Leszka Szuptarskiego w 30 dzień śmierci.
 11. W przyszłą Niedzielę obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
 12. Odpust parafialny będzie w Niedzielę 30 czerwca o godz. 12.00. Nie będzie mszy św. o godz. 11.00. Dzień wcześniej w sobotę o godz. 17.30 będzie na cmentarzu różaniec św. w intencji naszych bliskich zmarłych, a o godz. 18.00 msza św. Wypominki są wyłożone są przy drzwiach kościoła.
 13. W Dziekanowie wprowadzamy opłaty za grób na cmentarzu. 500 zł na 20 lat.