II Niedziela Wielkanocy - Niedziela biblijna

 

 1. Dziś obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego. Na stoliku w przedsionku eą wyłożone tzw. Sigla, czyli karteczki z zaznaczonym fragmentem Dziejów Apostolskich. Zachęcamy , aby wziąć dowolną karteczkę i odszukać dany fragment w Biblii oraz go rozważyć.

 2. Zapowiedzi przedmałżeńskie II: Dawid Markowiec z par. Kryłów oraz Patrycja Pankiewicz z par. tut.

 3. Nauka przedmałżeńska po mszy św. o godz. 09.30.

 4. Reklama Niedzieli i Promyczka dla dzieci.

 5. Bóg zapłać mieszkańcom Dziekanowa za ofiarowanie do kościoła parafialnego figury Chrystusa Zmartwychwstałego.

 6. Bóg zapłać p. Stefanowi Sobolewskiemu za gratisowe naprawienie ławek w kościele.

 7. W dniach od 19 do 21 kwietnia w parafii Ducha św. odbędzie się Kurs Marii Magdaleny dla Kobiet, prowadzony będzie przez Zamojską Szkołę Ewangelizacji, organizowany jest przez Duszpasterstwo Kobiet.

 8. Msze św. w 30 dzień śmierci, w środę za śp. Witolda Szewczuka o godz. 07.00, w czwartek za śp. Danutę Dec o godz. 07.00.

 9. Gratuluję p. Burmistrz Marcie Majewskiej i p. Wójtowi Tomaszowi Zającowi wybranie na II kadencję oraz wszystkim radnym i życzę owocnej pracy na rzecz naszej wspólnoty Hrubieszowskiej.

 10. Za tydzień III Niedziela miesiąca, taca będzie inwestycyjna na potrzeby naszej parafii.

 11. Juto w poniedziałek pogrzeb śp. Czesławy Zapały, wprowadzenie do kościoła o godz. 13.30, msza św. o godz. 14.00. We wtorek pogrzeb śp. Mirosława Szczepańskiego, wprowadzenie do kościoła o godz. 14.45, msza św. o godz. 15.15. W piątek pogrzeb śp. Józefa Kaniugi, wprowadzenie do kościoła o godz. 11.30, msza św. o godz. 12.00. Rodziny zapraszają do wspólnej modlitwy. Zdrowaś Mario…………………