IV Niedziela Zwykła

 

 1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w domach. Dziękujemy za bardzo miłe i serdeczne przyjęcie oraz za ofiary na naszą wspólnotę parafialną. Jeśli kogoś ominęliśmy, bądź nie było w domu, to prosimy o kontakt i umówimy się na wspólną modlitwę.

 2. Zapowiedzi przedmałżeńskie II: Szymon Ciężki kawaler oraz Klaudia Martyna Chomik panna, oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź I: Rafał Malinowski cywilnie związany z par. tut., oraz Aneta Malinowska zd. Szpejankowska cywilnie związana z par. Strzyżów.

 3. Reklama Niedzieli.

 4. Msza św. w 30 dzień śmierci za śp. Jana Panasiewicza w czwartek o godz. 07.00.

 5. Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną – 5470 zł.

 6. W piątek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. W polskiej tradycji zwane MB Gromnicznej- błogosławieństwo gromnic w czasie każdej mszy św. Msze św. o godz. 08.00, 09.30, 17.00, w Dziekanowie o godz. 16.00.Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka ofiar do puszek dla sióstr klauzurowych. Ponadto Biskup Diecezjalny Marian Rojek obchodzi 18 rocznicę święceń biskupich.

 7. W zakrystii można kupić świece gromniczne.

 8. W czwartek po mszy św. wieczorowej zapraszamy do rozebrania dekoracji świątecznych członków Legionu Maryi, Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca, lektorów, mężczyzn, ministrantów i wszystkich chętnych.

 9. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek. Ks. Paweł odwiedzi chorych w przyszły piątek. Zapraszamy do spowiedzi.

 10. W sobotę o godz. 16.30 różaniec św. i 15 minutowe rozmyślanie.

 11. Ostatnio zapłaciliśmy za ogrzewanie kościoła i energię elektryczną – 8899 zł i26 gr. oraz za gaz 8084 zł i 13 gr. Razem 16 983 zł i 39 gr.

 12. Za tydzień I Niedziela miesiąca, po sumie zmiana tajemnic różańcowych i konferencja dla członków KŻR.

 13. Taca w przyszłą Niedzielę na ogrzewanie kościoła i energię.