Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

 

 1. Dziś obchodzimy III Niedzielę miesiąca - taca inwestycyjna. Bóg zapłać  za każdy dar serca na parafialne inwestycje.
 2. Dziś ostatnia Niedziela roku liturgicznego, Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 3. Po mszy św. o godz. 09.30 nauka przedmałżeńska.
 4. Dziś w Hrubieszowie przeżywamy Diecezjalny Dzień Młodzieży. Rozpoczęcie mszą św. w parafii Ducha św. o godz. 15.00 pod przewodnictwem ks. bpa Mariana Rojka, później przejście do HDK na posiłek oraz występy artystyczne. Serdecznie młodzież oraz wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5. W poniedziałek wsp. Ofiarowania NMP, we wtorek św. Cecylii, dz m – patronki muzyki kościelnej, pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy muzyką i śpiewem posługują w naszych parafiach. Szczególnie pamiętajmy o p. Leszku Opale, naszym organiście, zespole „Lechici” oraz o scholi dziecięcej.
 6. Msze św. w 30 dzień śmierci: we wtorek o godz. 07.00 za śp. Stefanię Rusiecką, w środę o godz. 07.00 za śp. Kazimierza Zacharczuka, w czwartek o godz. 07.00 za śp. Władysława Jaworskiego, w piątek o godz. 07.00 za śp. Barbarę Adamczuk oraz również o godz. 07.00 za śp. Mieczysława Panasiewicza, w sobotę o godz. 07.00 za śp. Agnieszkę Gorajek.
 7. Reklama Niedzieli.
 8. W środę po mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie w kościele w ramach rekolekcji Odnowy Wiary.
 9. Bóg zapłać za ofiary na malowanie naszej świątyni: 100 zł  - p. Ryszard Lulka oraz dwie ofiary po 100 zł. bezimienne.
 10. W tym tygodniu wypłaciliśmy ostatnią ratę za drzwi do Kaplicy Adoracji – 5140 zł.
 11. Zachęcam członków Rady Parafialnej, Legionu Maryi i wszystkich chętnych do roznoszenia opłatków wigilijnych.
 12. W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas, który ma nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności.
 13. Msze św. roratnie są tylko w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. Zapraszam dzieci i, młodzież i dorosłych do udziału we mszy św. roratniej. Dzieci otrzymają specjalną planszę, a później każdego dnia obrazek do naklejenia. Zachęcam do zrobienia lub kupienia lampionu na mszę roratnią.
 14. Za tydzień będziemy zbierać ofiary na tacę na nasze WSD.