XII Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś taca inwestycyjna na naszą parafię.
 2. Dziś odpust w Buśnie – suma o godz. 12.00.
 3. Dziś po mszy św. o godz. o9.30 kolejna nauka przedmałżeńska.
 4. Zapowiedzi przedmałżeńskie: II – Diana Flak panna z par. tut. oraz Mateusz Kłyż kawaler z par. Hostynne, I – Patryk Łęcki kawaler z Borek par. NSPJ w Biszczy oraz Beata Brzozowska panna z par. tut., Karol Szymański kawaler z Wyszkowa z par. św. Idziego oraz Iwona Wrona panna z par. tut., Łukasz Czuba kawaler z Lążka Ordynackiego z par. św. Jana Chrzciciela z Janowa Lub. oraz Adriana Szwiec panna za Świerszczowa par. tut.
 5. Reklama Niedzieli.
 6. Jutro rozpoczynamy Misje Święte, przed 40 rocznicą powstania naszej parafii. Program jest podany w folderze. Msze św. codzienne z nauką o godz. 08.00, 09.30 i 17.00. Wieczorem o godz. 21.00. W Dziekanowie o godz. 16.00.
 7. Zapraszam do uczestniczenia w tym szczególnym czasie łaski Bożej. Misje będzie prowadził ks. dr Piotr Spyra.
 8. Trwa Oktawa Bożego Ciała, zapraszam codziennie do czwartku dziewczynki do sypania kwiatków. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Zapraszam do przywiezienia i zrobienia IV ołtarzy tak jak na Boże Ciało. Dla dzieci będzie niespodzianka.
 9. W czwartek przypada również uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 10. W piątek przypada uroczystość NSPJ, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Będziemy się modlić o uświęcenie kapłanów. Jest to również dzień imienin Biskupa Seniora Jana Śrutwy.
 11. W piątek 1 lipca organizujemy pielgrzymkę autokarową do Krasnobrodu na odpust. Wyjazd o godz. 17.00, powrót ok. 02.00 w nocy. Koszt 30 zł.
 12. W sobotę będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi św. , pół godziny przed każdą mszą św. o godz. 17.30 nie będzie mszy św. o godz. 17.00 w kościele. Zapraszamy na cmentarz o godz. 17.30 różaniec św. w intencji naszych zmarłych. Msza św. o godz. 18.00.
 13. W przyszłą niedzielę nie będzie mszy św. o godz. 11.00. Suma odpustowa i rocznicowa o godz. 12.15, będzie przewodniczył ks. Jerzy Ważny proboszcz i kustosz z Sanktuarium MB Kębelskiej w Wąwolnicy z Archidiecezji Lubelskiej.
 14. Ciasta proszę przywozić w niedzielę do szkoły podstawowej nr 2. Wejście od strony hali gimnastycznej od godz. 12.00. Dziękuję za pomoc i dobre serce.
 15. Zachęcam do nabywania pamiątkowych kubków z okazji 40 lecia powstania naszej parafii – 15 zł.