XXXIII Niedziela Zwykła 

 

 1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.
 2. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszki na Caritas.
 3. Dzisiaj po mszy św. o godz. 09.30 spotkanie narzeczonych z p. psycholog w ramach przygotowań przedmałżeńskich. Będą one zawsze w III Niedzielę miesiąca w domu Caritas. W pozostałe Niedziele będą z księdzem w tym samym czasie.
 4. We wtorek wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, w środę święto Rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Zamościu, w piątek wsp. św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę wsp. Ofiarowanie NMP.
 5. Intencje mszy św.
 6. Reklama Niedzieli.
 7. Od jutra będzie otwarty cały przedsionek kościoła. Przy II drzwiach przeszklonych będą klęczniki. Codziennie zachęcamy do wstąpienia do naszej świątyni na modlitwę, wyciszenie się i wzmocnienie wiary. W planach mamy zrobienie kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu i św. Jana Pawła II.
 8. Zachęcam do duchowego uczestnictwa we mszy św. odprawianej w naszej świątyni o godz. 11.00 na Facebook parafialnej strony internetowej.
 9. Nasze Wojsko Polskie zostało zasilone nowym poborem młodych żołnierzy,  kobiet i mężczyzn. Cieszymy się z Ich decyzji służbie dla Ojczyzny. Na początek grudnia jest planowana przysięga wojskowa.
 10. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 11. W przyszłą Niedzielę taca na WSD.
 12. Pomódlmy się w intencji ofiarodawców, gości, ubogich, dzieł ewangelizacyjnych w naszej diecezji, o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, chorych, o powstrzymanie pandemii corona wirusa na świecie, o pokój i miłość w naszej Ojczyźnie i na świecie oraz za śp. Stanisława Pukaluka oraz Ryszarda Hołdasa.