XXXI Niedziela Zwykła
 1. Dziś taca na nasze WSD.
 2. Dziś zbieramy ofiary do puszki na „ Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
 3. Dziś po mszy o godz. 09.30 nauka przedmałżeńska.
 4. Dziś o godz. 16.30 różaniec wspominkowy za naszych bliskich zmarłych oraz zmarłych motocyklistów.
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy wywiesili Flagę Narodową w Dzień Niepodległości.
 6. Reklama Niedzieli.
 7. Bóg zapłać p. Katarzynie i Jackowi Dubienko za ułożenie kwiatów w kościele.
 8. Bóg zapłać za ofiarę na kościół: bez. – 100 zł.
 9. W środę wsp. Św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek święto rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Zamościu, w sobotę św. Rafała Kalinowskiego.
 10. W czwartek msza św. w 30 dzień śmierci za Stanisławę Ogłozińską o godz. 07.00.
 11. W sobotę w Zamościu w kościele św. Katarzyny odbędzie się spotkanie rekrutacyjne do utworzenia regionalnej grupy Wojowników Maryi tylko dla mężczyzn w wieku od 18 do 50 lat. Rozpoczęcie o godz. 16.15. Szczegóły na plakacie w gablotce.
 12. W dniach 18 – 21 listopad odbędzie się XXV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Religijnej Wojska Polskiego. Koncerty konkursowe będą się odbywać w HDK. W czwartek o godz. 18.00, w piątek o godz. 10.00. 14.00 i 18.00. Koncert inauguracyjny rozpocznie w sobotę o godz. 16.00 nasz zespół Lechici pod kierunkiem p. Leszka Opały. Tego dnia odbędzie się również koncert p. Sławomira Wierzcholskiego z zespołem, Wandy Kwietniewskiej oraz Mieczysława Jureckiego. W niedzielę o godz. 09.30 msza św. w intencji uczestników Festiwalu w naszym kościele. O godz. 16.00 w HDK koncert Galowy, w którym wystąpią Laureaci oraz zespół Varius Manx. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na Festiwal. Wskazane jest, aby uczestniczący w koncertach byli zaszczepieni przeciw korona wirusa. Zamiast biletów będą rozdawane karty uczestnictwa.
 13. Od 20 do 30 listopada po różańcu wspominkowym, rozpoczynamy nowennę do św. Andrzeja Boboli  w intencji naszej Ojczyzny.
 14. W przyszłą Niedzielę uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 15. Za tydzień III Niedziela miesiąca – tana inwestycyjna na potrzeby naszej parafii.