XXIX Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Burmistrz Marta Majewska, szkoła podstawowa, dyrektor HDK oraz  zespół Lechici zapraszają na koncert pamięci św. Jana Pawła II do HDK na godz. 12.30.
 2. Dziś III Niedziela miesiąca, taca inwestycyjna.
 3. W poniedziałek święto św. Łukasza Ewangelisty. Patronalne święto Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwach o wszystkich troszczących się o nasze zdrowie.
 4. We wtorek Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych.
 5. W tym tygodniu wspominamy: w środę św. Jana Kantego, w piątek św. Jana Pawła II
 6. Reklama Niedzieli.
 7. Zachęcam do nabywania kalendarzy ściennych KRZ i rolniczych – 6 zł. Książkowych – 24 zł.
 8. W czwartek po mszy o godz. 17.00 ks. Paweł Obirek zaprasza na spotkanie wszystkich przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 9. Na stoliku w przedsionku kościoła oraz na parapetach okien w kościele są wyłożone kartki wypominkowe i koperty. Zachęcam do modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych. Na kopercie piszemy dzień miesiąca Listopada, w którym pragniemy się modlić w intencji zmarłych.
 10. Sakrament bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w czwartek 26 czerwca 2022r. o godz. 12.15. Udzieli Go ks. dr bp  Marian Rojek nasz bp diecezjalny.
 11. W sobotę o godz. 09.00 msza św. w intencji elewów, którzy złożą przysięgę wojskową. Spowiedź żołnierzy w piątek o godz. 17.00.
 12. Za tydzień Niedziela Misyjna. Taca na Misje oraz Puszka na Caritas.
 13. W przyszłą Niedzielę po mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Im komunii św. Obecność obowiązkowa.
 14. Pomódlmy się przez wstawiennictwo św. Michał Archanioła i św. Józefa.