XXVII Niedziela Zwykła

 

 1. Witamy ks. Jerzego Pilusia , który pracuje w Gruzji. Ks. Jerzy będzie po mszy św. zbierał ofiary do puszki na cele misyjne.
 2. Dziś odpust w Dubience, suma o godz. 12.00.
 3. Dziś na mszy św. o godz. 11.00 wręczenie dzieciom przygotowującym się do I komunii św. różańców św. i modlitewników.
 4. Dziś I Niedziela miesiąca, po mszy św. o godz. 12.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa, konferencja i zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Zapowiedzi przedmałżeńskie. Po mszy św. o godz. 09.30 nauki przedmałżeńskie.
 6. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. Faustynę Kowalską, w czwartek NMP Różańcowej.
 7. Dziś liczymy wszystkich obecnych na mszach św. oraz przystępujących do komunii św.
 8. Reklama Niedzieli i Gazetki Parafialnej.
 9. Bóg zapłać za ofiary na tacę na budownictwo sakralne dla naszej parafii – 4250 zł.
 10. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych w ciągu tygodnia o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 16.30. Dzieci zbierają naklejki, a na zakończenie października odbędzie się losowanie pluszaków i będą inne niespodzianki.
 11. Zachęcam do nabywania kalendarzy ściennych KRZ i rolniczych – 6 zł oraz kalendarzy rolniczych książkowych – 26 zł. Jest to pomoc dla KRZ oraz dla działalności duszpasterstwa rolników.
 12. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski, ministranci oraz dzieci i młodzież będzie zbierać ofiary do puszek jako pomoc dla najbiedniejszej młodzieży, na fundusz stypendialny Fundacji „ Dzieło Nowego Tysiąclecia „.
 13. Pomódlmy się o potrzebne łaski przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła oraz św. Józefa.