Intencje mszy świętych 10 - 16 maj 2021 r. |
Poniedziałek |
godz. 07.00 |
-śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
godz. 17.00 |
-śp. Eugenia [k] Dąbrowska - gregorianka |
|
godz. 17.00 |
- śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
Wtorek |
godz. 07.00 |
-śp. Zygmunt Danilczuk 2r. ś Zofia, Teresa, Janina, Antonina, Józef z rodziny Danilczuków |
godz. 07.00 |
-śp. Roman Turczanik - 30 dzień po śmierci |
|
godz.07.00 |
-śp. -śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Eugenia [k] Dąbrowska - gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Antoni 19r. ś Zofia i Tadeusz Tomiccy |
|
Środa |
godz.07.00 |
-śp. Eugenia [k] Dąbrowska - gregorianka |
godz.07.00 |
-śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
godz.07.00 |
-śp. -śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Marianna Korneluk - of rodziny Tołoczko i Miszczak |
|
godz.17.00
|
-śp. Jadwiga Papuda - of od syna Władysława od synowej Teresy i od wnuków Beaty i Łukasza |
|
godz.17.00 |
-śp. Barbara [k] Grzechnik -gregorianka |
|
Czwartek |
godz.07.00 |
-śp. Anna Wysocka -30 dzień po śmierci |
godz.07.00 |
-śp. -śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
|
godz.07.00 |
-śp. Marianna Jakubowska 30 dzień po śmierci |
|
godz.17.00 |
O Boże błogosławieństwo i opiekę N.M.P i dary Ducha Świętego dla uczestniczących w spotkaniach WMO i ich rodzin |
|
godz. 17.00 |
-śp. Eugenia [k] Dąbrowska - gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
Piątek |
godz.07.00 |
-śp. Roman Turczanik |
godz.07.00 |
-śp. Józefa [k] Wysocka 18r. ś |
|
godz.07.00 |
-śp. -śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Wacław Bień 26r. ś Sabina, Urszula, Marcin |
|
godz.17.00 |
-śp. Eugenia [k] Dąbrowska - gregorianka |
|
Sobota |
godz.07.00 |
-śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
godz.07.00 |
-śp. Cecylia Stasiuk- 30 dzień po śmierci |
|
godz.07.00 |
- śp. Jan 24r. ś Jadwiga, Stanisław, Cecylia, Maria, Cecylia Knysz |
|
godz.16.00 |
Ślub-Golub Ogórek |
|
godz.17.00 |
-śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Grodski Krzysztof- imieninowa |
|
Godz.17.00 |
-śp. Eugenia Dąbrowska -gregorianka |
|
Niedziela |
godz.08.00 |
-śp. Hawryluk Bronisław 10r. ś Wiench Helena, Henryk, Roman |
godz.08.00 |
-śp. Żuk Franciszek 22r. ś Andrzej Marianna Żuk |
|
godz.09.30 |
- śp. Pawlukiewicz Piotr i Jerzy 13r. ś Halina 8r. ś Krystyna Orłowska 1r. ś |
|
godz.11.00 |
-śp. Stanisław i Zofia Kufel |
|
godz.11.00 |
-śp. Józef Mróz- gregorianka |
|
godz.12.15 |
- -śp. Teresa i Władysław Papuga - gregorianka |
|
godz.12.15 |
-śp. Eugenia Dąbrowska -gregorianka |
|
godz.17.00 |
-śp. Zofia i Michał Kowaluk zmarłych z rodziny Kowaluków |
|
godz. 17.00 |
-śp. Henryk Hajduk 21r. ś |