Intencje mszy świętych 6 - 12 czerwca 2022 r. |
Poniedziałek |
- godz.08.00 - godz.08.00 - godz.09.30 - godz.11.00 - godz.16.00 |
- śp. Zenon Panasiewicz – gregorianka – poza. - śp. Krystyna Zawada. - śp. Janina i Franciszek Borsukiewicz – greg. - Poświęcenie pól: Teptiuków, Obrowiec, Świerszczów. - Poświęcenie pól: Dziekanów, osiedle Sławęcin |
- godz.17.00 |
- śp. Alfreda – 5r.śm. i Zygmunt Rudawscy. |
|
Wtorek |
- godz. 07.00 - godz. 07.00 - godz. 07.00 |
- śp. Zenon Panasiewicz – greg. - śp. Lucyna Kukiełko. - śp. Stefania Czupryńska – 30 dzień śmierci. |
- godz. 17.00 |
- śp. Janina i Franciszek Borsukiewicz – greg. |
|
- godz. 17.00 |
- śp. Wiesław, Stanisława i Józef Hapońscy oraz Julia i Antoni Zając. |
|
- godz. 17.00 |
- śp. Piotr Pirogowicz – of. kolegów – funkcjonariuszy oddziału celnego w Hrubieszowie. |
|
Środa |
- godz. 07.00 |
-śp. Janina i Franciszek Borsukiewicz – gregorianka. |
- godz. 07.00 - godz. 07.00 |
- śp. Zenon Panasiewicz – gregorianka. - śp. Piotr Pirogowicz – of. Dyrekcji i Grona Pedagogicznego Szkół Podstawowych nr 1, 2, 3 |
|
- godz. 17.00
- godz. 17.00 |
- Dziękczynna – Błagalna w intencji córki Agaty z okazji 21 rocznicy urodzin i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. - O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę MBNP dla Haliny i całej rodziny. |
|
- godz. 17.00 |
- śp. Aneta i Barbara Prokop. |
|
Czwartek |
- godz. 07.00 |
- śp. Zenon Panasiewicz – gregorianka. |
-godz. 07.00 |
- śp. Wacława Staszewska – of. bratowych Marii i Reginy Śliczniuk. |
|
- godz. 17.00 |
- śp. Janina i Franciszek Borsukiewicz – gregorianka. |
|
- godz. 17.00 |
- Aby Bóg był znany, czczony i kochany w każdym ludzkim sercu – of. Wspólnoty Miłości Ofiarnej. |
|
Piątek |
- godz. 07.00 - godz. 07.00 |
- śp. Zenon Panasiewicz - gregorianka. - śp. Janina i Franciszek Borsukiewicz - gregorianka. |
- godz. 17.00 |
- śp. Józef – 13r.śm., i Janina Bucior. |
|
- godz. 17.00 |
- śp. Marian Sokół – of. pracowników Spółdzielni. |
|
-godz. 17.00 |
- śp. Sabina i Józef Zosiuk, Pelagia i Jan Zosiuk, Michalina i Paweł Obara. |
|
Sobota |
- godz. 07.00 |
- śp. Zenon Panasiewicz - greg. |
- godz. 07.00 - godz. 07.00 - godz. 10.00 - godz. 15.30 |
- śp. Janina i Franciszek Borsukiewicz – greg. - śp. Stanisław Tomaszewski – 16r.śm., Jadwiga i z rodz. Tomaszewskich, Szlachtów oraz Kominarczyków. - Spowiedź przed sakramentem bierzmowania. - ślub: Elizabeth Rochowiak – Miłosz Zdun. |
|
- godz. 17.00 - godz. 17.00 |
- Dziękczynno – Błagalna w intencji młodzieży przyjmującej Sakrament Bierzmowania i Ich rodzin. |
|
Niedziela |
- godz. 08.00 - godz. 08.00 |
- śp. Władysław Alchimowicz, Władysław Capiuk- imieninowe. - śp. Tadeusz Pempko – 9r.śm. |
- godz. 09.30 - godz. 09.30 |
- śp. Zenon Panasiewicz – gregorianka. - śp. Elżbieta Pieroth – of. Anna i Andrzej Lebiedowicz. |
|
- godz. 11.00 |
- Dziękczynno – Błagalna w intencji ks. Tomasza Migasa z okazji 17 rocznicy święceń kapłańskich. |
|
- godz. 11.00 |
- śp. Janina i Franciszek Borsukiewicz – greg. |
|
- godz. 12.15
|
- śp. Janina i Jan Nazar oraz z rodz. Nazarów i Błaszczuków. - chrzest: Jan Kurek. |
|
- godz. 17.00 |
- śp. Jan Pawlos – 30r.śm., brat, Jadzia, Władysława, Magdalena i Wojciech. |
|
-godz. 18.00 |
- Poświęcenie pól: ul. Dwernickiego, Żeromskiego i przyległe. |