INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 07 - 13 WRZESIEŃ 2020

 

Poniedziałek

- godz.07.00

- śp. Jan Łęczyński – gregorianka.

- godz.17.00

- śp. Lilla Dobrowolska – 8 miesiąc po śmierci.

Of. rodziców.

- godz.17.00

- śp. Jacek Kolasa – gregorianka.              

Wtorek

- godz. 08.00

 

- godz. 09.30

- śp. Józef Lebiedowicz – 50 r.śm., Stanisław, Kazimierz.

- śp. Jacek Kolasa – gregorianka.

- godz. 17.00

- godz. 17.00

- śp. Jan Łęczyński – gregorianka.     

- śp. Aniela Piluś – 6r.śm. oraz z rodz. Pilusiów,

Góraków, Gemerysów i Seweryńskich.   

Środa

- godz. 07.00

 

- godz.07.00

- śp. Urszula Bień – of. rodzin Lal, Pietkiewicz i Karwan.

- śp. Jan – gregorianka.

-godz.  17.00

- godz. 17.00

 

 

- śp. Jacek – gregorianka.  

- śp. Józef Nazar – 24r.śm., Ludwika i Stanisława. 

- śp. z KŻR MB Saletyńskiej oraz dla żywych o błogosławieństwo Boże.                   

Czwartek

- godz. 07.00

- godz. 07.00

- godz. 07.00

- śp. Teresa Tomicka – of. Grzegorza Kaniugi.

- śp. Jacek – gregorianka.

- śp. Jan – gregorianka.

- godz. 17.00

 

- śp. Urszula Bień – of. sąsiadów rodzin Wiszniewskich, Wiśniewskich, Hunkiewiczów, Pawluków i Potkowskich.

Piątek

- godz. 07.00

- godz. 07.00

- śp. Jacek – gregorianka.

- śp. Leokadia Kaspruk – of. Koło Gospodyń Wiejskich ze Świerszczowa.

- godz. 17.00

 

- godz. 17.00

- śp. Maria i Józef  Lisiewicz – of. wdzięcznych wczasowiczów.

- śp. Jan – gregorianka.

Sobota

 -godz. 07.00

- godz. 07.00

- godz. 15.00

- śp. Jacek – gregorianka.

- śp. Franciszka Hukowska – 30 dz.śm.

- ślub.

- godz. 17.00

- godz. 17.00

- godz. 18.00

- śp. Jan – gregorianka.

- śp. Alfred Twardowski – 5r.śm.

- Dziękczynno – Błagalna w intencji II Pułku Strzelców Konnych.

Niedziela

- godz. 08.00

- śp. Kazimiera i Henryk Szczepanik, Krystyna i Władysław Alchimowicz.

- godz. 09.30

- śp. Wanda, Kazimierz, Antoni i Edward Sioma.

- godz. 11.00

- godz. 11.00

- śp. Jacek Kolasa – gregorianka.

- śp. Franciszek Capiuk.- 32r.śm. oraz z rodz. Capiuków i Symczuków.

- godz. 12.15

 

- godz. 12.15

- śp. Marek Mormon – 16r.śm., Stefania,Marian, Grażyna i Marta.

- Za parafian

- godz. 17.00

 

- godz. 17.00

- śp. Anna Surma, Mieczysław – 19 r.śm. – of. pracowników Laboratorium.

- śp. Jan Łęczyński – gregorianka.

 


Msze święte:

w niedziele - 800, 930, 1100, 1215, 1700
w dni powszednie - 700, 1700


Kancelaria parafialna:

w dni powszednie - 800 - 900,  1530 - 1630