Intencje Mszalne, 21-27.05.2018 r.

Poniedziałek, 21.05.2018 r.
8.00 + Józefa, Jan, Czesław, Ewa z Bryłów
9.30 + Anna Gąsior (21 Msza św. greg.)
11.00 – Poświęcenie pól (Teptiuków, Świerszczów, Obrowiec)
16.00 – Poświęcenie pól (Dziekanów, Sławęcin)
17.00 + Zbysław Hukowski
 
Wtorek, 22.05.2018 r.
7.00 + Stanisław Ziółkowski 15 r. śm.
7.00 + Stanisław Hukowski 9 r. śm., Stanisława Fijałkowska 18 r. śm., z Hukowskich
18.00 + Anna Gąsior (22 Msza św. greg.)
18.00 + Józef Danilczuk 27 r. śm., Kazimiera
 
Środa, 23.05.2018 r.
7.00 + Anna Gąsior (23 Msza św. greg.)
7.00 + Za pomordowanych w Hrubieszowie i na Wołyniu z rodz. Gajewskich, Kosnowiczów, Nagórskich, ks. Barana
18.00 + Florian Żołnierczuk 23 r. śm., Janina, Rozalia, Piotr z Żołnierczuków
18.00 + Zofia Bielecka, Maria Wojszczuk z racji Święta Matki
18.00 - .............................................
 
Czwartek, 24.05.2018 r.
7.00 + Zofia Polak 30 dz. od śm.
7.00 + Za spokój duszy nieznanego
18.00 + Anna Gąsior (24 Msza św. greg.)
18.00 + Andrzej Lisowski (od koleżanek i kolegów z Wydziału Gospodarstw mieniem Komunalnych i Ochrony Środowiska)
 
Piątek, 25.05.2018 r.
7.00 + Antoni Kicun 3 r. śm., Marianna i Paweł Kicun
7.00 – W intencji Grzegorza Lebiedowicza z okazji urodzin i imienin
18.00 + Anna Gąsior (25 Msza św. greg.)
18.00 + Daniel Dziewiczkiewicz 3 r. śm.
 
Sobota, 26.05.2018 r.
7.00 + Antoni Jerzy Krzywonos 30 dz. od śm.
7.00 + Janina Tuz 5 r. śm.
16.00 – Msza św. ślubna
18.00 + Anna Gąsior (26 Msza św. greg.)
 
Niedziela, 27.05.2018 r.
8.00 + Anna Gąsior (27 Msza św. greg.)
8.00 + Maria, Tekla, Włodzimierz, Zofia Borys
9.30 – I Komunia Święta 
11.00 + Eugenia i Kazimierz Grzeszczuk 40 r. śm., Jerzy Grzeszczuk 12 r. śm.
12.15 + Jan Kicun 11 r. śm., Agata, Józef
17.00 + Kazimierz, Wacława, Wacław, Antonina, Karol Rudawscy, Marianna i Grzegorz Bazylewicz
 

Msze święte:

w niedziele - 800, 930, 1100, 1215, 1700
w dni powszednie - 700, 1700


Kancelaria parafialna:

w dni powszednie - 800 - 900,  1530 - 1630